Laboratorija

ABC Lab

Zobtehniskā laboratorija "ABC Lab " ir mūsdienīgs protezēšanas centrs, kurš apvieno darba pieredzi, modernas tehnoloģijas, kvalitatīvu izpildījumu un individuālu pieeju veicamajam darbam. Mēs mācējām radīt uzticamu komandu, kas spējīga izpildīt jebkuru uzdevumu.

  "ABC Lab"  zobtehniķi ir iekrājuši bagātīgu darba pieredzi ar dažādiem materiāliem un tiem ir nepieciešamā kvalifikācija, lai radītu kvalitatīvu zobu restaurāciju.

Šai gadu tūkstotī terapeitiskā zobārstniecība ir būtiski pilveidojusies, un līdzi augušas zobu protezēšanas kvalitātes prasības, tai skaitā estētiskās. Pateicoties ciešai sadarbībai ar klīnikas zobārstiem mēs ar pārliecību sakam: Esam gatavi kopīgi veikt jebkuras sarežģītības restaurāciju.

Zobu tehniskās laboratorijas "ABC Lab " darbā izmantojam mūsdienu stomatoloģijas sasniegumus.

Esam starp pirmajiem, kas Baltijā sāka strādāt ar progresīvo cirkonija dioksīdu bezmetāla restaurāciju izgatavošanā. Mēs strādājam izmantojot kompānijas Zirkonzahn , ko 2003.g. izveidoja izcils zobu tehniķis un izgudrotājs Enriko Štegers Dienvid Tirolē, radīto tehnoloģiju un materiālus.Itālijas Alpos starp Šveici un Austriju bāzētajai zobu tenisko materiālu ražotājam Zirkonzahn tagad ir 15 vispasaules filiāles, un eksportē uz 80 valstīm. Tiecoties pēc visaugstākās estētikas un precizitātes, Zirkonzahn prioritāte ir arī uzticamība un lietošanas ērtība. Mēs lietojam cirkonija dioksīda manuālās frēzēšanas sistēmu Zirkograph, kas ļauj zobtehniķiem radīt augstvērtīgas konstrukcijas pašrocīgi, garantējot precizitāti un individuālu pieeju ikvienam pacientam. Pilnībā attaisnojot Enriko Štegera saukli: "Pagiez pasauli savām rokām!"

Mēs stādājam, lai Jūs atplauktu smaidā :)